Skocz do zawartości

Witaj na Celebs Forum

Witamy na Celebs Forum.

Aby uczestniczyć aktywnie w działalności forum tzn. czytać i zakładać nowe tematy, pisać posty, mieć dostęp do wielu ciekawych działów niedostępnych dla gości należy się zarejestrować co trwa krótką chwilę i jest darmowe. Proces jest szybki i bardzo intuicyjny.

Jeżeli jesteś już u nas zarejestrowany to zaloguj się.
Guest Message © 2017 DevFuse
Zdjęcie

Kto będzie w nowym numerze magazynu Playboy/CKM?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2286 odpowiedzi w tym temacie

#16 meck

meck

Ekspert

• Moderatorzy działów
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1884 postów

Napisano 03 październik 2006 - 11:52

Ja tylko nie rozumiem jednego dlaczego jak jest w PLayboyu jakas zagraniczna gwiazda to nikt nie wrzuca tego numeru ?? Może mi ktoś odpowiedzieć na to pytanie??

#17 Niunio_miszczu

Niunio_miszczu

Jennifer LOVE Hewitt FAN

• Administratorzy emerytowani
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 13200 postów

Napisano 03 październik 2006 - 12:06

Wyobraź sobie że ten numer Playa jest już zeskanowany i dawno (czwartek, 28 września 2006 - 19:24) wrzucony :twisted:
Tu macie linke => DO SCANÓW jeżeli nie wejdziecie to zastanówcie sie dlaczego :]
PS Tobie mark13211 brakuje niewiele :]

#18 meck

meck

Ekspert

• Moderatorzy działów
  • 1884 postów

Napisano 03 październik 2006 - 15:13

O to przepraszam ale coś w tym skanie jest nie tak bo się nie uruchamia. A tak wogóle to do czego mi niewiele brakuje??

#19 Niunio_miszczu

Niunio_miszczu

Jennifer LOVE Hewitt FAN

• 13200 postów

Napisano 03 październik 2006 - 15:20

Temat Ci się "nie uruchamia" z tego powodu że jeszcze Ci troszke brakuje do ELITY. Play będzie od teraz tylko w ELICIE :D

#20 Poznan

Poznan

Pijawka

• Użytkownicy początkujący
  • 5 postów

Napisano 03 październik 2006 - 15:36

Oj, szkoda, szkoda :)

Wlasnie, dlaczego z kilkudziesiesiu postow po przenosinach zostalo mi... 6? Dopiero teraz zauwazylem

#21 Niunio_miszczu

Niunio_miszczu

Jennifer LOVE Hewitt FAN

• 13200 postów

Napisano 03 październik 2006 - 15:55

Pewnie dlatego że cały offtopic poszedl się kochać a tylko tam się udzielałes Dołączona grafika

#22 meck

meck

Ekspert

• Moderatorzy działów
  • 1884 postów

Napisano 03 październik 2006 - 16:08

Hej a ile trzeba mieć tych postów żeby należec do tej ielity??

#23 Niunio_miszczu

Niunio_miszczu

Jennifer LOVE Hewitt FAN

• 13200 postów

Napisano 03 październik 2006 - 16:10

Nie ma konkretnej granicy ... wszystko zależy od wkładu w rozwój forum ale od 100 wartościowych ADMINI mogą zacząć rozważać twoją kandydaturę
TU masz wszelkie INFO

#24 mietek

mietek

Pijawka

• Użytkownicy początkujący
  • 2 postów

Napisano 03 październik 2006 - 19:46

Wyobraź sobie że ten numer Playa jest już zeskanowany i dawno (czwartek, 28 września 2006 - 19:24) wrzucony :twisted:
Tu macie linke => DO SCANÓW jeżeli nie wejdziecie to zastanówcie sie dlaczego :]
PS Tobie mark13211 brakuje niewiele :]

co za głupota!
nie którzy (tak jak ja) mogą tylko aktywnie przeglądać to forum, a nie od razu dodawać zdjęcia
ja np. jestem dłużej na forum od Ciebie i nie rozumiem dlaczego jednych się traktuje lepiej od drugich

a postow napisalem duzo wiecej niz 5 :| ciekawe kto usunal...

#25 Niunio_miszczu

Niunio_miszczu

Jennifer LOVE Hewitt FAN

• 13200 postów

Napisano 03 październik 2006 - 20:11

Po pierwsze to zostały skasowane (o ile były) bo były w offtopie
Po drugie do ELITY przyjmowane są osoby z wartościowymi postami które mają wkład w forum a nie tylko przeglądają ... czy ty nam łaske robisz że przeglądasz to forum ?? Nie bądź śmieszny
Gdyby na forum były tylko takie persony jak ty to co byś przeglądał ?? Zadawałeś sobie kiedyś to pytanie ??
Play w ELICIE to nie tylko aby zachęcić do rozbudowy FORUM ale także konieczność ... co z tego że dalej byłby ogólnodostępny jak kiedyś Play czy CKM przysiadł by na skanujących lub forum i po zabawie
Jestem na wielu FORACH zagranicznych i niestety na wiekszości aktualnych a nawet archiwalnych numerów nie można wrzucać
PS Dostęp do tych materiałów nie jest przecież przekreślony dla pijaw takich jak ty ... czytałeś o przenosinach na nowy serwer ?? W moim sigu masz odnośnik tam masz wytłumaczone jak jeszcze można uzyskać dostęp do materiałów które cię interesują

#26 Ketie

Ketie

Podglądacz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 03 październik 2006 - 21:12

Mietek,życie nie jest sprawiedliwe i dobrze o ty wiem :) poprostu zamiast siedziec przed monitorem bedziesz musial przejsc sie do kiosku i zaplacic za tego Playboya czy CKM'a
Ja równiez nie jestem w "Elicie" ale nie czuje sie z tego powodu gorszy...Jest to dzial dla wybranych

#27 mineral

mineral

Ekspert

• Administratorzy
  • 1851 postów

Napisano 03 październik 2006 - 21:20

a równiez nie jestem w "Elicie" ale nie czuje sie z tego powodu gorszy...Jest to dzial dla wybranych

Nie dla wybranych tylko dla tych, którzy poza braniem choć czas od czasu chcą dać coś od siebie dla innych! Dać a nie ciągle brać!

#28 Ketie

Ketie

Podglądacz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 04 październik 2006 - 13:25

a równiez nie jestem w "Elicie" ale nie czuje sie z tego powodu gorszy...Jest to dzial dla wybranych

Nie dla wybranych tylko dla tych, którzy poza braniem choć czas od czasu chcą dać coś od siebie dla innych! Dać a nie ciągle brać!

Przegladnij moje posty

#29 greg0r82

greg0r82

Znawca

• Moderatorzy emerytowani
  • PipPipPipPipPip
  • 436 postów

Napisano 04 październik 2006 - 14:23

Przegladnij moje posty

22 posty + 18 w pewnej bardzo jałowej i nic nie wnoszącej dyskusji to trochę mało, znam takich co tyle dziennie robią i też długo nie mieli dostępu do tego działu

#30 Ganwilkk

Ganwilkk

Wielbiciel

• Uzytkownicy
  • 129 postów

Napisano 04 październik 2006 - 15:24

Witam
Przy okazji jak została poruszona sprawa postów to mogę się dowiedzieć czemu z moich prawie 60 postow zrobiło się nagle ( po przeniesieniu forum) 30 ??