Skocz do zawartości

Witaj na Celebs Forum

Witamy na Celebs Forum.

Aby uczestniczyć aktywnie w działalności forum tzn. czytać i zakładać nowe tematy, pisać posty, mieć dostęp do wielu ciekawych działów niedostępnych dla gości należy się zarejestrować co trwa krótką chwilę i jest darmowe. Proces jest szybki i bardzo intuicyjny.

Jeżeli jesteś już u nas zarejestrowany to zaloguj się.
Guest Message © 2017 DevFuse
Zdjęcie

Przydatne programy do uploadu, ściągania i obróbki zdjęć.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#16 Zmieniony

Zmieniony

Nałogowiec

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3346 postów

Napisano 19 listopad 2008 - 21:01

dalej mam problem :( bo jak chce uruchomic ten program od Felka to mi wyskakuje blad : Aplikacja nie zostala wlasciwie zainicjowana. Kliknij OK, aby zakonczyc aplikacje.czemu tak?

Właśnie jestem świeżo po formacie i również miałem problem z odpaleniem programu. W moim przypadku problem rozwiązał plik z TEJ strony, który należy umieścić w folderze c:\windows\system32 ( w przypadku XP).

#17 slavik70

slavik70

Koneser

• Capsmaster
  • 649 postów

Napisano 19 listopad 2008 - 22:06

Właśnie jestem świeżo po formacie i również miałem problem z odpaleniem programu. W moim przypadku problem rozwiązał plik z TEJ strony, który należy umieścić w folderze c:\windows\system32 ( w przypadku XP).

U mnie także problem rozwiązany, dzięki!

#18 Kasiulaa

Kasiulaa

Znawca

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 391 postów

Napisano 20 listopad 2008 - 20:08

mi juz tez działa :) a zainstalowałam to od Felka ;)

#19 pansamozuooo

pansamozuooo

Nałogowiec

• Uzytkownicy
  • 2904 postów

Napisano 06 grudzień 2008 - 19:42

Wszyscy chyba wiemy jak może być czasem irytujące pobieranie np 80 fotek metodą otwierania i zapisywania po kolei każdego pojedynczego zdjęcia zamieszczonego np. na forum. Udało mi się znaleźć program, który powinien w wielu przypadkach pomóc. :)
Bulk Image Downloader 1.39

Bulk Image Downloader - program, który w łatwy sposób pozwoli pobierać jednocześnie dziesiątki obrazów z wielu serwisów hostingowych takich jak np: imagevenue, imagefap, xxxdump, imagecash, usercash, shareavenue, imageshack i wielu innych. Jest prosty w obsłudze, wystarczy podać mu link do strony z forum, (lub postu) skąd chcemy pobrać obrazy.

http://www.sendspace.pl/file/5dc44j41/

#20 Celebryta

Celebryta

Zauroczony

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 62 postów

Napisano 06 grudzień 2008 - 22:24

Ja ze swojej strony podobnie jak Felek chciałbym polecić wszystkim program do masowego ściągania fotek z mnóstwa serwerów (imagevenue, imageshack itp.) Z tym że ten program jest to właściwie wtyczka do Firefoxa. Nazywa się ImageHost Grabber i działa świetnie. Polecam szczególnie osobom, które jak ja używają Mac'a, na którego może być problem ze znalezieniem alternatywy w postaci samodzielnego programu. Oczywiście wtyczka działa na każdym systemie z zainstalowanym Firefoxem :)

Posted Image

Działa na prostej zasadzie wchodzisz na interesującą cię stronę forum z obrazkami i wybierasz opcję "Get all pics on page" - resztą zajmuje się Grabber.
Szczegóły i download:
http://cybormatt.googlepages.com/

#21 pepe

pepe

Specjalista

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 754 postów

Napisano 06 grudzień 2008 - 22:37

Felek dobra robota program świetna sprawa, wiele ułatwia :)

#22 Mylene

Mylene

Mylene Farmer Fanatic

• Moderatorzy Globalni
  • 11682 postów

Napisano 17 marzec 2009 - 20:55

A nie ma może jakiegoś programu, który wysyła duże pliki? Bo PicUP siada przy takich powyżej 1 MB... a ja mam ostatnio sporo takich...

#23 Mati09

Mati09

Znawca

• Elita
  • PipPipPipPipPip
  • 355 postów

Napisano 24 marzec 2009 - 12:23

Taki mam komunikat z Pic Upem po rozpakowaniu "! C:\PicUp_PL_gregorius_znanekobiety.info.rar: Invalid or corrupt authenticity information"

#24 Mylene

Mylene

Mylene Farmer Fanatic

• Moderatorzy Globalni
  • 11682 postów

Napisano 26 październik 2009 - 17:05

A mnie cały czas wyskakuje błąd...

#25 mlodziak21

mlodziak21

Pijawka

• Użytkownicy początkujący
  • 0 postów

Napisano 27 grudzień 2009 - 21:20

Pomocy!!
wymieniacie to programy do pobierania, a ja z każdym mam problem aby pobrac pliki, jedyny który jest łatwy to Bulk Image Downloader, ale skończył mi się okres próbny, ma ktoś może do niego serial? Byłbym bardzo wdzięczny za użyczenie go
ja szukałem w wyszukiwarce i nie moglem nic znaleźć..

#26 Maniek24

Maniek24

Nałogowiec

• Moderatorzy Globalni
  • 2810 postów

Napisano 13 maj 2011 - 16:06

Z tego odnośnika można pobrać program IIIUploader który jest bardzo pomocny w uploadzie plików

IIIUploader

#27 TheArt

TheArt

Pijawka

• Użytkownicy początkujący
  • 0 postów

Napisano 15 listopad 2011 - 17:00

A znacie inne, te programy fajne jednak nie tworzą miniatur z linkami bezpośrednimi.