Skocz do zawartości

Witaj na Celebs Forum

Witamy na Celebs Forum.

Aby uczestniczyć aktywnie w działalności forum tzn. czytać i zakładać nowe tematy, pisać posty, mieć dostęp do wielu ciekawych działów niedostępnych dla gości należy się zarejestrować co trwa krótką chwilę i jest darmowe. Proces jest szybki i bardzo intuicyjny.

Jeżeli jesteś już u nas zarejestrowany to zaloguj się.
Guest Message © 2017 DevFuse
Zdjęcie

Komentarze na temat wyborów

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
227 odpowiedzi w tym temacie

#16 Gosc_jacek&placek_*

Gosc_jacek&placek_*
  • Gość

Napisano 19 listopad 2005 - 00:55

Kiedy dalszy ciag wyborow? :)

#17 XXL

XXL

Zauroczony

• Moderatorzy emerytowani
  • PipPip
  • 66 postów

Napisano 19 listopad 2005 - 16:34

Myślę że jeszcze dziś wrzucę kolejne zestawy. Pracuję na dwa etaty bo przygotowywuję jeszcze Zagraniczne Wybory. A jeśli zestawy nie pojawią się dziś to jutro będą napewno! :D
Pozdrawiam, XXL :mrgreen:

#18 XXL

XXL

Zauroczony

• PipPip
  • 66 postów

Napisano 21 listopad 2005 - 20:09

Post redfenixa przeniesiony z tematu: "Zestaw 3 [Runda II], powód - komentarze co do zestawów, wyborów umieszczamy tutaj :).

Hehe bylem drugi co glosowal...... tak po zatym to wybor juz jest coraz ciezszy... Jestem ciekaw kto wkoncu wygra te mega wybory

#19 redfenix

redfenix

Podglądacz

• Uzytkownicy
  • 13 postów

Napisano 21 listopad 2005 - 19:56

Oki zrozumialem .... zapomnialem , ze tam sie juz nie umieszcza komentarzy :D

#20 Iluvatar

Iluvatar

Znawca

• Administratorzy emerytowani
  • PipPipPipPipPip
  • 374 postów

Napisano 25 listopad 2005 - 02:40

Post przeniesiony z tematu z głosowaniem:

kiepskie jest to zdjęcie anny muchy, jak ktoś jej nei zna to nie zagłosuje :(

Cóż wybór fotki zawsze będzie subiektywny. Zawsze znajdzie sie ktoś komu fotka nie przypasuje i właśnie dlatego nad każdym zdjęciem kandydatki jest odnosnik do jej pełnej galerii u nas na forum. Oczywiście link taki jest tylko wtedy kiedy taki temat istnieje.

#21 XXL

XXL

Zauroczony

• PipPip
  • 66 postów

Napisano 25 listopad 2005 - 14:29

To zdjątko jest jeszcze z czasów "Młodych wilków", a ten film lubię. Nie tłumaczę się, ale powiem że za nią nie przepadam i tylko na tym zdjątku wg. mnie wygląda ładnie. :)

#22 Gosc_sperma_*

Gosc_sperma_*
  • Gość

Napisano 28 listopad 2005 - 09:46

Zestaw 2 [RundaII]:
Do następnego etapu przechodzi:
Iza Scorupco
A do rundy dogrywkowej:
Anna Mucha
Co z Magdą Wójcik?

#23 XXL

XXL

Zauroczony

• PipPip
  • 66 postów

Napisano 28 listopad 2005 - 14:44

Przepraszam za pomyłkę. Kurde, robiłem to po ciężkim dniu i nie zauważyłem, jeszcze raz przepraszam. :( :oops:
Poprawiłem, dzięki sperma za post... :)

#24 Maleństwo

Maleństwo

Pijawka

• Użytkownicy początkujący
  • 7 postów

Napisano 01 grudzień 2005 - 16:00

Co my byśmy poczeli bez spermy ...
Moje subiektywne zdanie jest takie, że te najnowsze sesje do kolorowych pisemek są beznadziejnie. Kobiety wyglądają tam tak sztucznie! plastikowo! Jak gumowe lale :!: Widac tą obróbkę cyfrową, wygładzania ... dla mnie nie ma w tym piękna. Dlatego fajniejsze są fotki z filmów bąd? nieco starszych sesji. No ale z tego co widzę to do następnych rund przechodzą właśnie takie "plastiki"... :cry: możliwe, że są to atrakcyjne panie, ale wielu z nich nie znam z innych mediów jak właśnie z tych bleee sesji :?

#25 XXL

XXL

Zauroczony

• PipPip
  • 66 postów

Napisano 01 grudzień 2005 - 17:23

Muszę Ci zdradzić tajemnicę... Otóż celowo wybieram najładniejsze zdjątko danej kandydatki. Dlaczego??? Żeby wybór był trudniejszy. :wink: Serio. :D

#26 Dietian

Dietian

Pijawka

• Użytkownicy początkujący
  • 3 postów

Napisano 01 grudzień 2005 - 21:35

Co do zdania o tych nowszych sesjach zdjęciowych z kolorowych magazynów to w pełni zgadzam się z Maleństwem - kobiety wyglądają na nich tragicznie sztucznie i zdecydowanie wolę od tych fotek capsy z filmów.
A tak nawiasem mówiąc to prawda, że umieszczając takie a nie inne zdjęcie danej kandydatki można znacząco wpłynąć na jej wynik w głosowaniu. Oczywiście wierzę, że selekcjonujący zdjęcia tak nie postępuje i rzeczywiście w każdym wypadku wybiera fotkę jego zdaniem najładniejszą :).

#27 XXL

XXL

Zauroczony

• PipPip
  • 66 postów

Napisano 01 grudzień 2005 - 22:20

No ja Cie mogę zapewnić, że wybieram zawsze najładniejszą fotke... 8)

#28 Iluvatar

Iluvatar

Znawca

• PipPipPipPipPip
  • 374 postów

Napisano 01 grudzień 2005 - 23:10

Poza tym wlasnie aby zapewnic chociaz troche wiecej obiektywizmu w wyborach do kazdej dziewczyny jest dodawany link prowadzacy do jej tematu ze wszystkimi fotkami na forum. To tak zeby wybierajcy mogli sobie dokladniej porownac :)
A poza tym nie wiem jak wy, ale ja przewaznie jak glosuje to tylko przelotnie zerkam na dolaczone fotki bo i tak mam z gory wyrobione zdanie na kogo zaglosuje w danym zestawie :wink:

#29 XXL

XXL

Zauroczony

• PipPip
  • 66 postów

Napisano 04 grudzień 2005 - 22:41

Niestety z powodów technicznych (internet mi padł), nie zdołałem dziś wrzucić kolejnych zestawów. Mam nadzieję że jutro wszystko pójdzie dobrze. Za niedogodności przepraszam. :(
Pozdrawiam, XXL :mrgreen:

#30 Iluvatar

Iluvatar

Znawca

• PipPipPipPipPip
  • 374 postów

Napisano 05 grudzień 2005 - 15:37

Z powodu kłopotów technicznych XXL'a zamknąłem za niego poprzednie zestawy i z niecierpliwością oczekujemy kolejnych jak tylko uporasz się z netem ;-)