Skocz do zawartości

Witaj na Celebs Forum

Witamy na Celebs Forum.

Aby uczestniczyć aktywnie w działalności forum tzn. czytać i zakładać nowe tematy, pisać posty, mieć dostęp do wielu ciekawych działów niedostępnych dla gości należy się zarejestrować co trwa krótką chwilę i jest darmowe. Proces jest szybki i bardzo intuicyjny.

Jeżeli jesteś już u nas zarejestrowany to zaloguj się.
Guest Message © 2017 DevFuse
Zdjęcie

Komentarze na temat wyborów

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
227 odpowiedzi w tym temacie

#31 XXL

XXL

Zauroczony

• Moderatorzy emerytowani
  • PipPip
  • 66 postów

Napisano 05 grudzień 2005 - 18:27

Niestety, z przykrością musze stwierdzić iż w tym tygodniu będę na forum nieobecny, a co za tym idzie, nie wrzucę zaległych zestawów. Poinformowałem już o tym Iluvatar na PW, i mam nadzięję że spełni moja prośbę. Przepraszam wszystkich, ale naprawdę nie mogę. Trochę mi z tym ?le bo zawodzę, ale inaczej nie mogę. Przez ten tydzień na forum mnie nie zobaczycie. Jeszcze raz przepraszam, i sam nei wiem co powiedzieć... Sory! :(
Pozdrawiam, XXL :mrgreen:

#32 komarson

komarson

Podglądacz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 26 postów

Napisano 05 grudzień 2005 - 19:55

Iluvatar a czy ty mógłbyś wrzucić te zestawy ?

#33 Iluvatar

Iluvatar

Znawca

• Administratorzy emerytowani
  • PipPipPipPipPip
  • 374 postów

Napisano 06 grudzień 2005 - 15:16

Po czwartku albo w weekend sprobuje bo teraz mam kolokwium kolejne...

#34 kaiser

kaiser

Zauroczony

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 96 postów

Napisano 06 grudzień 2005 - 18:27

Krupa odpadła [icantbeliveit]
[dontknow] jak to możliwe...

#35 Iluvatar

Iluvatar

Znawca

• PipPipPipPipPip
  • 374 postów

Napisano 07 grudzień 2005 - 00:36

A taka Doda przeszla :( Tez jestem zawiedziony, ale coz poczac - teraz bedzie coraz wiekszy odsiew bo wybory zmierzaja ku finalowi

#36 komarson

komarson

Podglądacz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 26 postów

Napisano 08 grudzień 2005 - 22:11

JEZU NIE OLA NIESPIELAK DOPIERO CZWARTA ZROBCIE COS Z TYM !!! :D

#37 rudi3

rudi3

Podglądacz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 08 grudzień 2005 - 23:28

Komarson chyba aż czwarta, chociaz w takim zestawie to nawet ma szanse. Troche niefartowne to losowanie było. Patrzcie na zestaw 8 i chociazby na liczbe postow pan z tego zestawu. Z zestawu 7 awansuje pewnie Wojciechowska, a z 8 odpadnie ktos z czworki Brodzik, Wisniewska, Cichopek czy Socha, zreszta pozostale w tym zestawie tez calkiem fajne.

#38 komarson

komarson

Podglądacz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 26 postów

Napisano 09 grudzień 2005 - 06:29

Wiem że jestem z deka nietolerancyjny w tej kwestii ale jak można głosować na tą Omenaa Mensah ??!! Tragedia po prostu zresztą tak własciwie czty ona jest polką bo nie wiem dokładnie.

#39 Gosc_jacek&placek_*

Gosc_jacek&placek_*
  • Gość

Napisano 09 grudzień 2005 - 08:05

Też jej nie lubię - wystraczy spojrzeć na tą fotkę z wyborów i widać jakie sztuczne cyce ma

#40 kaiser

kaiser

Zauroczony

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 96 postów

Napisano 14 grudzień 2005 - 00:56

K a z 8 odpadnie ktos z czworki Brodzik, Wisniewska, Cichopek czy Socha, zreszta pozostale w tym zestawie tez calkiem fajne.

Niesamowite jest to, że ta cała Cichopek awansuje. Cóż wystarczy zatańczyć i już jesteś miss...lol :wink:

#41 Iluvatar

Iluvatar

Znawca

• PipPipPipPipPip
  • 374 postów

Napisano 14 grudzień 2005 - 02:08

Zgadzam sie kaiser. Mi Cichopek wogole nie lezy... Jakas taka troche zbyt przy kosci na moj gust...

• Gość

Napisano 14 grudzień 2005 - 09:49

mi jest żal że Socha odpadnie :( taka fajna kurcze no

#43 Dietian

Dietian

Pijawka

• Użytkownicy początkujący
  • 3 postów

Napisano 14 grudzień 2005 - 11:31

A ja z kolei nigdy nie wiedziałem co tylu widzi w tej całej Przybylskiej - też przejdzie i to z bardzo wysokim wynikiem, a nigdy ani trochę mi się nie podobała... ale cóż, o gustach się nie dyskutuje, można co najwyżej wyrazić swoje preferencje.

#44 TdF

TdF

Ekspert

• Elita
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2095 postów

Napisano 14 grudzień 2005 - 14:19

A ja z kolei nigdy nie wiedziałem co tylu widzi w tej całej Przybylskiej

Ja widzę w niej zwyciężczynie tych wyborów :wink:

#45 kaiser

kaiser

Zauroczony

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 96 postów

Napisano 14 grudzień 2005 - 14:25

A ja z kolei nigdy nie wiedziałem co tylu widzi w tej całej Przybylskiej - też przejdzie i to z bardzo wysokim wynikiem, a nigdy ani trochę mi się nie podobała... ale cóż, o gustach się nie dyskutuje, można co najwyżej wyrazić swoje preferencje.

O gustach się nie dyskutuje ale o podejściu do wyborów już można.
Ja nie rozumiem czemu takie osoby jak Marta Kwiecień czy Joanna Krupa odpadają a zupełnie przeciętna dziewucha jak Cichopek przechodzi. Taka nie jest chyba idea wyborów MISS? Ja rozumiem, że Cichopek, zwłaszcza ostatnio, jest "pociągająca", ale MISS to to nie jest i nie będzie. W porówaniu do tych które odpadły nie ma przecież tego czegoś, sexapilu, figury, klasy. Jest sexowna bo jest znana, pojawia się w mediach i jest taką "girl next door" i tyle....