Skocz do zawartości

Witaj na Celebs Forum

Witamy na Celebs Forum.

Aby uczestniczyć aktywnie w działalności forum tzn. czytać i zakładać nowe tematy, pisać posty, mieć dostęp do wielu ciekawych działów niedostępnych dla gości należy się zarejestrować co trwa krótką chwilę i jest darmowe. Proces jest szybki i bardzo intuicyjny.

Jeżeli jesteś już u nas zarejestrowany to zaloguj się.
Guest Message © 2017 DevFuse
Zdjęcie

Avril Lavigne - temat otwarty do dyskusji

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 gregorius

gregorius

Pasjonat

• Moderatorzy emerytowani
  • PipPipPipPip
  • 347 postów

Napisano 19 kwiecień 2007 - 12:02

Dołączona grafika

Uzasadnienie:
Ciekawa sprawa, jak to się stało, że fotograf trafił akurat w takie ujęcie, w którym nie widać nic, co mogłoby wskazywać na autentyczność tej fotki, na zdjęciu nie widać ani przegubów rąk (z charakterystycznymi bransoletkami), ani paska, że o twarzy nie wspomnę. Śmiem też twierdzić, że takie wydarzenie doczekałoby się więcej niż jednego ujęcia, na pewno mniej kontrowersyjnego. Znalazłem szczątki całej sesji ( u nas umieściła ją CelineDion), próbując odnaleźć dość charakterystyczne tło (najprawdopodobniej z jakimś dziwnym graffiti), jednak na tym co mam nie widać takich śladów.
Znaczek reklamowy pośrodku zdjęcia wskazuje, że zabieg ten zrobiono celowo, by promować jakiś (niesistniejący już) portal internetowy.
Jak dla mnie fotka nie jest autentyczna.
Może ktoś ma pozostała część zdjęć z tej sesji, co pozwoli na dokładniejsze porównanie.

Szczątki sesji:
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

#2 Mylene

Mylene

Mylene Farmer Fanatic

• Moderatorzy Globalni
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 11681 postów

Napisano 19 kwiecień 2007 - 19:09

No więc powiem tak, moim zdaniem to fake i widać to na I rzut oka :D A dlaczego? Zdarzyło mi się być na różnych koncertach, znam troszkę jej zachowanie i nie sądzę, żeby robiła takie rzeczy, z resztą Avril ma inne piersi, wystarczy się przyjrzeć, zupełnie inny układ i kształt...

#3 bigdayne

bigdayne

Pijawka

• Użytkownicy początkujący
  • 0 postów

Napisano 27 lipiec 2007 - 12:45

No więc powiem tak, moim zdaniem to fake i widać to na I rzut oka :D A dlaczego? Zdarzyło mi się być na różnych koncertach, znam troszkę jej zachowanie i nie sądzę, żeby robiła takie rzeczy, z resztą Avril ma inne piersi, wystarczy się przyjrzeć, zupełnie inny układ i kształt...

w 100 procentach zgadzam sie Mylene gdyby taki incydent miał miejsce było by o tym głośno w mediach a tu cisza to napewno podrobka

#4 2man

2man

Zauroczony

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 85 postów

Napisano 27 lipiec 2007 - 20:27

Po prostu ktoś wykorzystał fakt, ze "modelka" na tym zdjęciu jest podobnie ubrana i podpisał, że to ta mała.

#5 Gosc_lord_dabla_*

Gosc_lord_dabla_*
  • Gość

Napisano 03 wrzesień 2007 - 12:47

zwroćcie uwage ze wlosy avril na fotach spadaja lekko poza napis na jej bluzeczce :>
a na fotce z cyckami nie widac ani troszke tego bialego napisu mimo ze bluzka jest lekko pofalowana i tak nie dalo by sie go zaslonic:>
to jest fake i tyle :)

#6 BOB bsg

BOB bsg

Pijawka

• Użytkownicy początkujący
  • 5 postów

Napisano 07 listopad 2007 - 16:05

Zrobili głupie porównanie:
1. Na zdjęciu widać, że są nie równe, a Avril jak również widać ma równe
2. Nie widać napisu na koszulce i włosy są troche inne