Skocz do zawartości

Witaj na Celebs Forum

Witamy na Celebs Forum.

Aby uczestniczyć aktywnie w działalności forum tzn. czytać i zakładać nowe tematy, pisać posty, mieć dostęp do wielu ciekawych działów niedostępnych dla gości należy się zarejestrować co trwa krótką chwilę i jest darmowe. Proces jest szybki i bardzo intuicyjny.

Jeżeli jesteś już u nas zarejestrowany to zaloguj się.
Guest Message © 2017 DevFuse
Zdjęcie

Rekrutacja Elity

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
234 odpowiedzi w tym temacie

#16 Niunio_miszczu

Niunio_miszczu

Jennifer LOVE Hewitt FAN

• Administratorzy emerytowani
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 13200 postów

Napisano 05 czerwiec 2007 - 19:33

Co ja tu będę świrował sam już dawno bym go dodał :D a moją zasługą jest naprowadzenie na podpisywanie materiałów metodą "imie nazwisko - skąd"

WITAMY andsam :D

A moją zasługą jest... a co się będę chwalił. :D :D /gregorius

#17 andsam

andsam

Zauroczony

• Elita
  • PipPip
  • 56 postów

Napisano 05 czerwiec 2007 - 19:54

Dzięki. Na pewno będę nadal dodawał to i owo :)

#18 kasztaniak

kasztaniak

Znawca

• Elita
  • PipPipPipPipPip
  • 445 postów

Napisano 06 czerwiec 2007 - 17:34

Zgłaszam swoją kandydaturę do grupy Elita. Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.
Dziękuje za uwagę

#19 Niunio_miszczu

Niunio_miszczu

Jennifer LOVE Hewitt FAN

• 13200 postów

Napisano 07 czerwiec 2007 - 21:48

Podczas badanie kandydatury kasztaniaka pozwoliłem sobie dodać do ELITY za zdjęcia HQ POLEK oraz regularność Marcinio

Gratuluje wszystkim ELICIARZOM
Dołączona grafika

#20 cl9vius

cl9vius

Znawca

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 432 postów

Napisano 07 czerwiec 2007 - 23:02

A ja bym się nadał Panowie? :] Jeśli nie to oczywiście się nie będe gorszył :], no ale spróbować można :) pzdrr

#21 mineral

mineral

Ekspert

• Administratorzy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1851 postów

Napisano 07 czerwiec 2007 - 23:33

Nie dalej jak 2-3 dni temu musiałem naprawiać sporo postów odnośnie nie wstawiania spacji pomiędzy linkami dziś jeszcze kończyłem jakieś chyba z maja 07.
Więc żeby nie było zbyt piknie odnośnie profilu Rejdz'a :] Więcej zastrzeżeń nie mam.

#22 Niunio_miszczu

Niunio_miszczu

Jennifer LOVE Hewitt FAN

• 13200 postów

Napisano 08 czerwiec 2007 - 00:05

Biorę pod uwagę a mam jeszcze kilka swoich ... długa nieaktywność i teraz nagle wszystko na hurrra ... jak w sigu (moim) systematyczność przede wszystkim a liczba postów to nie jedyne kryterium (patrz paru ELICIARZY przyjętych przeze mnie) ... jakoś materiałów nie budzi zastrzeżeń ale takie wrzucanie byle tylko odbębnić swoje i dostać się do ELITY nie bardzo mi odpowiada mamy przykład usera boxa który tak właśnie zrobił (przydzielanie wówczas było z automatu 300 i już jesteś) aby takich uniknąć przydziela istota żywa :D ... poczekaj jeszcze troche ... jak ci sie nie znudzi to się dostaniesz a jak się poddasz jak photo83 to już nic nie poradzę :)
Pozdrawiam

#23 cl9vius

cl9vius

Znawca

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 432 postów

Napisano 08 czerwiec 2007 - 10:24

Ok. Za te spacje to jeszcze raz sory man Odnośnie -

ale takie wrzucanie byle tylko odbębnić swoje i dostać się do ELITY

jestes w błędzie. Post naboru do Elity nosi datę - May 23 2007, a ja moja aktywosc po przerwie zaczalem wczesniej, wiec nie mysl ze jest to dzialanie strikte statsiarskie :-) Ale powalczymy, Pozdrawiam :]

#24 Marcinio

Marcinio

Pasjonat

• Elita
  • PipPipPipPip
  • 302 postów

Napisano 08 czerwiec 2007 - 15:53

Podczas badanie kandydatury kasztaniaka pozwoliłem sobie dodać do ELITY za zdjęcia HQ POLEK oraz regularność Marcinio

Merci vocu, Monsieur Niunio :-)
Tylko obawiam się że ja jednak jestem trochę leniwy, więc doszusowanie do wymaganych 200 postów zajmie mi sporo czasu (więc pewnie szybko mnie stąd wywalicie :blush: )
Tak czy inaczej, dzięki Panie i Panowie Modzi i Admini.

#25 Niunio_miszczu

Niunio_miszczu

Jennifer LOVE Hewitt FAN

• 13200 postów

Napisano 08 czerwiec 2007 - 19:50

jestes w błędzie

I właśnie to jest jeden z momentów gdy lubię się mylić ... ale niestety musimy być na to uczuleni w końcu ELITA ELITĄ być powinna i jakiś poziom trzymać

Tylko obawiam się że ja jednak jestem trochę leniwy, więc doszusowanie do wymaganych 200 postów zajmie mi sporo czasu (więc pewnie szybko mnie stąd wywalicie :blush: )

Wolę żebyś dodawał fotki polek w HQ (które są wciąż rzadkością) raz na tydzień czy nawet miesiąc niż żebyś dodał 10 razy tyle w rozdzielczości 300x400 :) a wywalamy tylko za brak aktywności nie za niską aktywność ;)

A jak już o wywalaniu mówimy to z grupy ELITA zostają usunięci rangiz9 oraz kaiser ostatnie posty zostały dodane lata świetlne temu a po PW też "poprawy" nie widać ... pamiętając o zasługach (jedni z pierwszych userów na forum niegdyś bardzo aktywni) przypominam że to usunięcie ma być tylko mobilizujące ;) z radością powitam was z powrotem w grupie

#26 gregorius

gregorius

Pasjonat

• Moderatorzy emerytowani
  • PipPipPipPip
  • 347 postów

Napisano 16 czerwiec 2007 - 18:01

Niunio - przyjrzyj sie użytkownikowi tronco - regularnie dodaje całkiem ciekawe materiały.

#27 Niunio_miszczu

Niunio_miszczu

Jennifer LOVE Hewitt FAN

• 13200 postów

Napisano 16 czerwiec 2007 - 19:45

Nic sie nie bój ... nikt kto zasługuje nie zostanie pominięty :) ... a czasami zwlekam tylko dlatego że wg mnie granica powinna być troszeczkę wyższa ... no ale nie ode mnie to zależy
Póki co nadrabiam zaległości kasztaniak (jeden z pierwszych na forum i wciąż się nie znudził :D ... jego posty penetrowałem gdy byłem jeszcze pijawą :D) no i Rejdz jak się nie zniechęcisz to będzie z ciebie pożytek
Dziś poprzeglądam parę profili pod kontem nominacji jak i degradacji

#28 cl9vius

cl9vius

Znawca

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 432 postów

Napisano 17 czerwiec 2007 - 15:48

Dziękuje za przyjecie do Elity i zarazem witam wszystkich członków :) Mam nadzieję, że będzie ze mnie jakiś pożytek :]
Pozdrawiam

#29 Niunio_miszczu

Niunio_miszczu

Jennifer LOVE Hewitt FAN

• 13200 postów

Napisano 19 czerwiec 2007 - 23:41

Bye bye fry ... a szkoda

#30 Niunio_miszczu

Niunio_miszczu

Jennifer LOVE Hewitt FAN

• 13200 postów

Napisano 24 czerwiec 2007 - 21:42

Witam dwójkę nowych ELICIARZY => zigzag (kolejna kobieta w ELICIE a w kolejce czeka już arleta) & tronco

Dołączona grafika