Skocz do zawartości


Witaj na Celebs Forum

Witamy na Celebs Forum.

Aby uczestniczyć aktywnie w działalności forum tzn. czytać i zakładać nowe tematy, pisać posty, mieć dostęp do wielu ciekawych działów niedostępnych dla gości należy się zarejestrować co trwa krótką chwilę i jest darmowe. Proces jest szybki i bardzo intuicyjny.

Jeżeli jesteś już u nas zarejestrowany to zaloguj się.
Guest Message © 2018 DevFuse
Zdjęcie

Rangi Prestiżowe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 gregorius

gregorius

    Pasjonat

  • Moderatorzy emerytowani
  • PipPipPipPip
  • 347 postów

Napisano 03 czerwiec 2007 - 22:52

Doceniamy pracę i trud, jaki użytkownicy wkładają w rozwój naszego forum, dlatego też postanowiliśmy przyznać prestiżowe rangi niektórym użytkownikom, jako skromne podziękowanie za ich trud.

Dołączona grafika
Ranga Capsmaster wyróżnia użytkowników tworzących własne zrzuty ekranu, wyłapujących te interesujące momenty w filmach i programach, które, gdyby nie oni, na pewno by nam umknęły.

Dołączona grafika
Ranga Scanmaster wyróżnia tych użytkowników, którzy poświęcają czas, a nierzadko i pieniądze, by podzielić się z nami zdjęciami znalezionymi w prasie codziennej i periodykach.

Dołączona grafika
Dzięki vidmasterom możemy podziwiać uroki ruchomych obrazków. Użytkownicy ci poświęcają swój czas poszukując interesujących fragmentów filmowych i zgrywając unikalne materiały telewizyjne.

Grupy ~master mają uprawnienia takie same jak grupa Elita. Z czasem przewidujemy dodatkowe gratyfikacje dla członków tych grup.
Wyjątkiem są osoby, które rozpoczynają przygodę z naszym forum, a które już pokazały, że wkładają mnóstwo czasu w umieszczanie własnych materiałów. Osoby te zostają nagrodzone ikonami ~master. Jest to forma docenienia ich pracy oraz znak, że jeżeli potwierdzą ją swoją regularnością, dołączą do grup prestiżowych.

Jeżeli uważasz, że Tobie, bądź innemu użytkownikowim należy się przydział do grupy prestiżowej - zgłoś to pisząc Prywatną Wiadomość do mnie (gregorius) lub administratorów forum.