Skocz do zawartości

Witaj na Celebs Forum

Witamy na Celebs Forum.

Aby uczestniczyć aktywnie w działalności forum tzn. czytać i zakładać nowe tematy, pisać posty, mieć dostęp do wielu ciekawych działów niedostępnych dla gości należy się zarejestrować co trwa krótką chwilę i jest darmowe. Proces jest szybki i bardzo intuicyjny.

Jeżeli jesteś już u nas zarejestrowany to zaloguj się.
Guest Message © 2017 DevFuse
Zdjęcie

Nowy skin

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tomek

Tomek

TMM Rave FM

• Administratorzy
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisano 29 sierpień 2007 - 21:28

Nareszcie mamy nowy wygląd forum i dodane kilka udogodności których nie znajdziecie w innych skinach do IPB.
Narazie niestety bez logotypu, favikonki i ikon działów.
Z czasem również popracujemy nad kilkoma wersjami kolorystycznymi skórki.

Zgłaszajcie tutaj wychwycone błędy, uwagi i propozycje co by można ulepszyć.
Przy każdym zgłoszeniu podawajcie nazwę z wersje przeglądarki internetowej w której błąd się ujawnia i o ile nie sprawi to wam trudności zrzut ekranu.

Narazie występuje sporo błędów z wyświetlaniem forum pod Internet Explorer 6, postaram się nad nimi popracować ale zachęcam użytkowników tej leciwej przeglądarki do zmiany na coś nowszego i lepiej działającego - Opera, Firefox lub IE7

#2 ultima9999

ultima9999

Pijawka

• Użytkownicy początkujący
  • 0 postów

Napisano 29 sierpień 2007 - 22:09

sprawdzajac pod firefoxem spod ubuntu nie zauwazylem zadnych nieprawidlowosci.

nowy layout wyglada, cytujac amerykanskie gwiazdeczki, :
OH MY GOD :)

#3 tarekmostafa

tarekmostafa

Podglądacz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 30 postów

Napisano 29 sierpień 2007 - 22:39

Jak dla mnie, trochę za małe domyślne czcionki - myślę że można troszkę zwiększyć rozmiar, zwłaszcza że użytkowników o rodzielczości 800x600 jest obecnie zaledwie kilka procent. Niech inni wypowiedzą się na ten temat.

Mnie mikro czcionki bardzo drażnią od kiedy mam rozdzielczość 1440 :) Chociaż na 1024 też bywały denerwujące.

Pozdrawiam

#4 Bucketbot

Bucketbot

Pasjonat

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 286 postów

Napisano 29 sierpień 2007 - 23:09

Mam opere 9.21. Po wejściu do profilu użytkownika nachodzą na siebie zdjęcia z poszczególnych zakładek - dzieje się tak zarówno w zakładce "tematy", jak i "posty". Wygląda to tak:
Dołączona grafika

Co do samego skina, to jest on całkiem fajny, ale wydaje mi się mniej czytelny niż standardowy. Jeśli będzie się dało, to fajnie by było, gdyby został dodany poprzedni skin jako alternatywa.

#5 Tomek

Tomek

TMM Rave FM

• Administratorzy
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisano 29 sierpień 2007 - 23:44

Jak dla mnie, trochę za małe domyślne czcionki ...

Jeżeli więcej osób zachce mieć większa to czemu nie - teraz jest 11px czyli tak jak w poprzednim skinie.

Mam opere 9.21. Po wejściu do profilu użytkownika nachodzą na siebie zdjęcia z poszczególnych zakładek ...
Jeśli będzie się dało, to fajnie by było, gdyby został dodany poprzedni skin jako alternatywa.

Błąd naprawiony - sprawdź ponownie.
Co ci sie w starym podoba? Kolorystyka? Jeżeli tak to można będzie dorobić do tego skina taką jak w poprzednim.

#6 Bucketbot

Bucketbot

Pasjonat

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 286 postów

Napisano 30 sierpień 2007 - 12:05

Teraz już wszystko jest ok. A co podobało mi się w starym skinie? Nie wiem, nie potrafię odpowiedzieć. Po prostu wydawał mi się bardziej przejrzysty, choć to zapewne kwestia przyzwyczajenia.

#7 bartoex

bartoex

Pijawka

• 2 postów

Napisano 19 listopad 2009 - 17:33

mi sie nie pdoba bylem przyzwyczajony do starego wyglądu

#8 morski

morski

Znawca

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 432 postów

Napisano 24 marzec 2010 - 01:37

Co do nowego GFXa:

Mało widać. Proponuję zwiększyć jasność liter. Czarne tło też nie jest dobrym rozwiązaniem, jest ciężkie, duszne a w połączeniu z animacjami (emotikami) wygląda kiczowato. Jak dla mnie zbyt duży kontrast pomiędzy ciemnym tłem a z reguły jasnymi fotografiami.
Kwestia gustu, zmieniłem na poprzedni.

#9 Niunio_miszczu

Niunio_miszczu

Jennifer LOVE Hewitt FAN

• Administratorzy emerytowani
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 13200 postów

Napisano 18 kwiecień 2010 - 19:33

Po to do qyboru jest jasny i ciemny zeby kazdy wybral odpowiedni dla siebie. Ja siedze na GFXie od wielu miesiecy i jest w porzadku. Na kazym forum mam ustawione skiny czarne badz ciemne bo tak lubie. Tobie czy innym za to odpowiada jasny to prosze bardzo sa i jasne. Nie da rady tak zeby dogodzic wszystkim ;)

#10 Mylene

Mylene

Mylene Farmer Fanatic

• Moderatorzy Globalni
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 11681 postów

Napisano 18 kwiecień 2010 - 20:55

A ja bym chciała jasno-ciemny:P

#11 bokserzyn

bokserzyn

Pijawka

• 0 postów

Napisano 18 listopad 2010 - 11:58

mam problem z innym kontem na skinie source po zalogowaniu:
Fatal error: Call to undefined method skin_global_10::_guestMessage() in /var/www/cf/html/cache/skin_cache/cacheid_10/skin_global.php on line 670
mógłbym prosić o zmnianę skina przez admina? mój login: rex88

#12 jurandzik

jurandzik

Pijawka

• Sponsor
  • 5 postów

Napisano 23 kwiecień 2011 - 22:26

A ja mam pytanie co do opcji forum... od strony technicznej... nie mogę na stronie http://celebs-forum....ies-and-others/ włączyć filtrowania... mam tylko modelki alfabetycznie a nie mogę jak kiedyś ustawić wedle postów od najnowszych...

#13 Tomek

Tomek

TMM Rave FM

• Administratorzy
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisano 23 kwiecień 2011 - 23:36

Czekam na aktualizacje IPB i wtedy spróbuje to jakoś naprawić.