Skocz do zawartości


Witaj na Celebs Forum

Witamy na Celebs Forum.

Aby uczestniczyć aktywnie w działalności forum tzn. czytać i zakładać nowe tematy, pisać posty, mieć dostęp do wielu ciekawych działów niedostępnych dla gości należy się zarejestrować co trwa krótką chwilę i jest darmowe. Proces jest szybki i bardzo intuicyjny.

Jeżeli jesteś już u nas zarejestrowany to zaloguj się.
Guest Message © 2018 DevFuse
Zdjęcie

Zasady obowiazujące dodawane filmiki


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Iluvatar

Iluvatar

  Znawca

 • Administratorzy emerytowani
 • PipPipPipPipPip
 • 374 postów

Napisano 06 wrzesień 2005 - 23:44

1. Sceny pornograficzne są NIEDOZWOLONE! Można dodawać filmiki z lekką erotyką tj. przykładowo ze scenami rozbieranymi, które są powszechnie akceptowalne w kinach.
2. Jeśli podajemy bezpośredni link do filmu bez żadnej strony poprzedzającej z dodatkowymi informacjami, koniecznie należy również podać jego opis. Opis zawierać powinien:
[*]rozmiar pliku w MB lub KB
[*]zrzut ekranu z przykładowej sceny (screen)
[*]długość filmu w formacie mm:ss[list]

#2 Niunio_miszczu

Niunio_miszczu

  Jennifer LOVE Hewitt FAN

 • Administratorzy emerytowani
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 13200 postów

Napisano 02 wrzesień 2006 - 23:37

To ja dodam coś od siebie :D
1) Fajnie gdybyście również "ukrywali" linki ... już tłumacze klikacie na ten przycisk Dołączona grafika w pierwszym okienku wklepujecie/wklejacie adres a w drugim wpisujecie np Imię i Nazwisko dziewczyny oraz wydarzenie/teledysk z którego pochodzi dodany przez was klip ... ja do tego dąże żeby "pochować" wszystkie linki bo jest estetyczniej2) Wielu przy kopiowaniu linek i screenów z innych for w ogóle nie przywiązuje wagi do ... wagi (masło maslane :/) tzn ... uważacie że skoro na tamtym forum nie była podana to i wy nie musicie ... BŁĄD !! ... przy plikach na MegaUploadzie macie wagę podaną ładnie w Mb natomist w Rapidzie jest w kilach ... żeby nie głowić się przy przeliczaniu proponuje "narzędzie" którego ja używam a które w prosty i szybki sposób pomoże wam w nienarażaniu na szwank mojej cierpliwości przy edycji kolejnych postów => Konwerter jednostek informatycznych
PS Róbmy spacje pomiędzy screenami !!