Skocz do zawartości


Witaj na Celebs Forum

Witamy na Celebs Forum.

Aby uczestniczyć aktywnie w działalności forum tzn. czytać i zakładać nowe tematy, pisać posty, mieć dostęp do wielu ciekawych działów niedostępnych dla gości należy się zarejestrować co trwa krótką chwilę i jest darmowe. Proces jest szybki i bardzo intuicyjny.

Jeżeli jesteś już u nas zarejestrowany to zaloguj się.
Guest Message © 2018 DevFuse
Zdjęcie

Przeczytaj WAŻNE!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 mineral

mineral

    Ekspert

  • Administratorzy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1857 postów

Napisano 25 wrzesień 2008 - 13:51

Wszystko co dobre szybko się kończy!
Nie inaczej jest w naszym przypadku. Po okresie spokoju gdy klikając w reklamy Google zapewnialiście bezproblemowe pokrycie wszystkich opłat, to po zablokowaniu ich ze względów regulaminowych faktem stały się problemy z finansami. Dodatkowo niedawno usługodawca hostingu z którego usług korzystała Nudografia odmówił nam dalszej współpracy. Stąd ostatnie problemy z działaniem forum, których mogliście doświadczyć. Wiązało się to z przeniesieniem forum i Nudografi na jeden, nowy, lepszy serwer.
Na chwilę obecną wpłaty użytkowników i reklamy Onet nie pozwalają na pokrycie wszystkich wydatków. Jako, że uzbierane pieniądze z nieco lepszych okresów forum nie są studnią bez dna postanowiliśmy zareagować już teraz, tak aby za jakiś czas nie musieć martwić się o przyszłość forum.
Dlatego też prosimy o wzmożenie wpłat na rzecz forum - czekają za to rangi Sponsora równoznaczne z dostępem do części forum dla Elity.
Informujemy również, że w trakcie przygotowywania jest nowy serwis mający pozwolić na powrót reklam Google AdSense. O jego starcie poinformujemy. Liczymy również na duże zainteresowanie owym nowym projektem z Waszej strony a przez to na powrót ustabilizowanie finansów forum.

Więcej informacji jak wspomóc forum można znaleźć tutaj: Apel do użytkowników

Z pozdrowieniami administracja forum.