Skocz do zawartości


Witaj na Celebs Forum

Witamy na Celebs Forum.

Aby uczestniczyć aktywnie w działalności forum tzn. czytać i zakładać nowe tematy, pisać posty, mieć dostęp do wielu ciekawych działów niedostępnych dla gości należy się zarejestrować co trwa krótką chwilę i jest darmowe. Proces jest szybki i bardzo intuicyjny.

Jeżeli jesteś już u nas zarejestrowany to zaloguj się.
Guest Message © 2017 DevFuse
Zdjęcie

Zanim Zapytasz O Zdjęcia Lub Filmy! - Przeczytaj!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Iluvatar

Iluvatar

    Znawca

  • Administratorzy emerytowani
  • PipPipPipPipPip
  • 374 postów

Napisano 07 maj 2005 - 01:07

UWAGA!
Dobry zwyczaj nakazuje aby przed prośbą o pomoc w szukaniu jakiś materiałów samemu coś dodać na forum. Takie osoby będą traktowanie poważniej i na pewno ktoś postara się im pomóc.

Zanim zaczniesz temat o poszukiwaniu zdjęć lub klipów filmowych swojej ulubienicy polecam najpierw poszukać czy już nie ma tych materiałów na naszym forum.
Aby nie robić tego ręcznie należy użyć funkcji Szukaj dostępnej na samej górze strony w postaci takiego przycisku:
Dołączona grafika
Kiedy go klikniesz zostaniesz przeniesiony na stronę z wyszukiwarką. Teraz dla przykładu zakładamy że szukasz zdjęć Katarzyny Drzyżdżyk. Na stronie z wyszukiwarką w pierwsze pole tekstowe wpisz w takim wypadku nazwisko szukanej dziewczyny: Drzyżdżyk
Jeśli wyskoczy ona w wynikach to możesz sie cieszyć! :)
W przeciwnym wypadku powinieneś spróbować jeszcze poszukać np:
Drzyzdzyk (czasami może się zdarzyć że przez przypadek ktoś dodał jej zdjęcia ale zapomniał o polskich literach w nazwisku, chociaż nasza ekipa stara się eliminowac takie błędy).
Dopiero kiedy po takich poszukiwaniach nie znajdziesz fotek/filmu jesteś w pełni uprawniony do zamieszczenia tematu pt. "Szukam zdjęć/filmu tej i tej pani"