Jump to content

Iluvatar

Administratorzy emerytowani
 • Content Count

  336
 • Joined

 • Last visited

About Iluvatar

 • Rank
  Pasjonat

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

7068 profile views
 1. USDownloader moze obejsc limity czasowe jesli uzyjesz go z jakims proxy. Zakladam ze masz stale IP. Bo jesli masz dynamiczne to wystarczy sie rozlaczyc-polaczyc i usunac ciasteczka.
 2. Akceleratory to programy przyspieszające ściąganie plików z internetu i wspomagające ich wznawianie jeśli zerwane zostało połączenie internetowe. Programy typu: GetRight, FlashGet, Free Download Manager itp.
 3. Specjalnie dla tych ktorzy nie wiedza jak zrobic screena do filmu - maly poradnik Najpierw sciagamy ten program: irfanview.zip (535KB) Jest to okrojona przeze mnie wersja popularnej darmowej przegladarki grafiki IrfanView (pelna wersje ze wszystkimi pluginami itp sciagnac mozna z: www.irfanview.com ). Wersja ktora tu udostepnilem jest jedynie przegladarka z kilkoma pluginami do odtwarzania plikow video i pluginem z jezykiem polskim. Rozpakowujemy sciagniete archiwum zip i wlaczamy program i_view32.exe Aby zrobic screena programem IrfanView mozemy przeciagnac i upuscic nasz plik z filmem na otwarte okienko IrfanView lub wcisnac klawisz 'O' i wybrac plik z dysku. Kiedy film sie otworzy zobaczymy takie mniej wiecej okienko z filmem: Pod filmem zobaczymy maly pasek odtwarzacza z dwoma przyciskami i suwakiem:Na wybranej do screena scenie naciskamy przycisk Stop (czyli ten czarny kwadracik Nastepnie klikamy przycisk na prawo od kwadracika zeby otworzyc male menu: Z tego menu wybieramy opcje Copy aby skopiowac wybrana klatke filmu.Nastepnie na pasku na gorze okienka pojawi nam sie ikona Wstaw (wklej). To ta podkreslona ponizej na czerowono:Wtedy wystraczy ja kliknac lub skorzystac ze skortu CTRL+V. Wybrane ujecie zostanie wklejone juz jako obrazek do okienka w ktorym poprzednio byl film.Teraz wystarczy zapisac obrazek co robimy np skrotem klawiaturowym naciskajac 'S' i wybierajac gdzie i pod jaka nazwa zapisac plik.To wszystko. Proste, prawda? ---- PS. W ten sposob mozna zrobic screeny z kazdego filmu AVI, MPEG, MPG, WMV. Aby zrobic screena z plikow MOV albo RM + wszystkich wypisanych wczesniej trzeba juz uzyc playera Media Player Classic (ok 2MB) wraz z kodekami QuickTime Alternative (8,5MB) i Real Alternative (6,2MB). Wiec jest to juz opcja do ktorej trzeba sciagnac wiecej niz te 500KB ale w zamian zrobimy screena do kazdego filmu ktory mozemy odtworzyc na swoim komputerze Link do wspomnianego playera i kodekow: http://www.free-codecs.com/download/Media_...yer_Classic.htm http://www.free-codecs.com/download/QuickT...Alternative.htm http://www.free-codecs.com/download/Real_A...Alternative.htm Wszystkie pozozstale kodeki jakie mozesz potrzebowac do odtwarzania na pewno znajduja sie w tym packu: http://www.free-codecs.com/download/K_Lite..._Codec_Pack.htm
 4. Specjalnie dla tych ktorzy nie wiedza jak zrobic screena do filmu - maly poradnik Najpierw sciagamy ten program: irfanview.zip (535KB) Jest to okrojona przeze mnie wersja popularnej darmowej przegladarki grafiki IrfanView (pelna wersje ze wszystkimi pluginami itp sciagnac mozna z: www.irfanview.com ). Wersja ktora tu udostepnilem jest jedynie przegladarka z kilkoma pluginami do odtwarzania plikow video i pluginem z jezykiem polskim. Rozpakowujemy sciagniete archiwum zip i wlaczamy program i_view32.exe Aby zrobic screena programem IrfanView mozemy przeciagnac i upuscic nasz plik z filmem na otwarte okienko IrfanView lub wcisnac klawisz 'O' i wybrac plik z dysku. Kiedy film sie otworzy zobaczymy takie mniej wiecej okienko z filmem: Pod filmem zobaczymy maly pasek odtwarzacza z dwoma przyciskami i suwakiem:Na wybranej do screena scenie naciskamy przycisk Stop (czyli ten czarny kwadracik Nastepnie klikamy przycisk na prawo od kwadracika zeby otworzyc male menu: Z tego menu wybieramy opcje Copy aby skopiowac wybrana klatke filmu.Nastepnie na pasku na gorze okienka pojawi nam sie ikona Wstaw (wklej). To ta podkreslona ponizej na czerowono:Wtedy wystraczy ja kliknac lub skorzystac ze skortu CTRL+V. Wybrane ujecie zostanie wklejone juz jako obrazek do okienka w ktorym poprzednio byl film.Teraz wystarczy zapisac obrazek co robimy np skrotem klawiaturowym naciskajac 'S' i wybierajac gdzie i pod jaka nazwa zapisac plik.To wszystko. Proste, prawda? ---- PS. W ten sposob mozna zrobic screeny z kazdego filmu AVI, MPEG, MPG, WMV. Aby zrobic screena z plikow MOV albo RM + wszystkich wypisanych wczesniej trzeba juz uzyc playera Media Player Classic (ok 2MB) wraz z kodekami QuickTime Alternative (8,5MB) i Real Alternative (6,2MB). Wiec jest to juz opcja do ktorej trzeba sciagnac wiecej niz te 500KB ale w zamian zrobimy screena do kazdego filmu ktory mozemy odtworzyc na swoim komputerze Link do wspomnianego playera i kodekow: http://www.free-codecs.com/download/Media_...yer_Classic.htm http://www.free-codecs.com/download/QuickT...Alternative.htm http://www.free-codecs.com/download/Real_A...Alternative.htm Wszystkie pozozstale kodeki jakie mozesz potrzebowac do odtwarzania na pewno znajduja sie w tym packu: http://www.free-codecs.com/download/K_Lite..._Codec_Pack.htm
 5. Jak pobrać taki filmik? Po kliknięciu na link który został umieszczony w poście z filmem zostaniesz przeniesiony na stronę RapidShare, która umożliwia wgrywanie na ich serwer, udostępnianie i ściąganie plików do 50MB. Aby pobrać film przejd? na sam dół strony, która się załaduje. Zobaczysz dwa przyciski: Free i Premium. Kliknij przycisk Free aby ściągnąć film za darmo. Po przeładowaniu strony w tym samym miejscu zobaczysz odliczanie: Download-Ticket reserved. Please wait xx seconds. Kiedy odliczanie się skończy strona przeładuje się po raz ostatni i wtedy w tym samym miejscu pokaże się obrazek z kodem. Kod ten wpisz w pole obok a następnie kilknij Start download. Wtedy rozpocznie sie pobieranie pliku. --------------------------------------------------------------------------- Dla ludzi z kiepską wyobra?nią obrazkowy poradnik krok-po-kroku: Krok 1: Krok 2: Krok 3: --------------------------------------------------------------------------- Jeszcze porada od KaruzeL'a:
 6. 1. Jeśli filmik ma mniej niż 300MB to możesz skorzystać ze stronki hostującej za darmo pliki do 100MB: www.rapidshare.de. Strona ta ma tylko jeden minus - jeśli przez około 30 dni nikt nie ściągnie tego pliku zostaje on usunięty. Ale jak widze popularnośc większości filmów jest duża więc powinno być OK 2. Jeśli znalazłeś plik na jakiejś stronce gdzie jest już hostowany to po prostu podaj jej adres! - Jak opisać film - przeczytaj - Jak zrobić screena z filmu do umieszczenia w poście? Oczywiście zwykły PrintScreen nie zadziała Jest kilka sposobów: A. Można użyć odpowiedniego playera np. Media Player Classic 6.4.x (opcja Save Image...) - program darmowy B. Można też edytować plik za pomocą programy do edycji video VirtualDub (ok 660KB) - program darmowy I kiedy jesteśmy w VirtualDubie i załadowaliśmy film - uzywamy po prostu przycisku PrintScreen i wklejamy do jakiegoś edytora graficznego np. IrfanView - program darmowy C. Jest i trzeci sposób - specjalny program do przechwytywania obrazu z ekranu monitora, ale potrafiący przechwytywac także ze ?ródła DirectX (o ile mi wiadomo taki program darmowy nie istnieje) Jak chcesz dodac wiekszy plik to najprosciej podziel go winrar'em na kilka archiwów i wrzuć każde archiwum osobno. Możesz też skorzystać z darmowego programiku typu HJSplit ( http://www.freebyte.com/hjsplit/#win32 - 130KB) do podzielenia pliku na części a potem z programiku HJJoin ( http://www.freebyte.com/hjsplit/#hjjoin - 44KB) do połaczenia części spowrotem w całość.
 7. 1. Sceny pornograficzne są NIEDOZWOLONE! Można dodawać filmiki z lekką erotyką tj. przykładowo ze scenami rozbieranymi, które są powszechnie akceptowalne w kinach. 2. Jeśli podajemy bezpośredni link do filmu bez żadnej strony poprzedzającej z dodatkowymi informacjami, koniecznie należy również podać jego opis. Opis zawierać powinien: [*]rozmiar pliku w MB lub KB [*]zrzut ekranu z przykładowej sceny (screen) [*]długość filmu w formacie mm:ss Jak zrobić screen z filmu? Oczywiście zwykły PrintScreen nie zadziała Jest kilka sposobów: A. Można użyć odpowiedniego playera np. Media Player Classic 6.4.x (opcja Save Image...) - program darmowy B. Można też edytować plik za pomocą programy do edycji video VirtualDub (ok 660KB) - program darmowy I kiedy jesteśmy w VirtualDubie i załadowaliśmy film - uzywamy po prostu przycisku PrintScreen i wklejamy do jakiegoś edytora graficznego np. IrfanView - program darmowy C. Jest i trzeci sposób - specjalny program do przechwytywania obrazu z ekranu monitora, ale potrafiący przechwytywac także ze ?ródła DirectX (o ile mi wiadomo taki program darmowy nie istnieje)
×
×
 • Create New...